Jorge Masvidal (35-13) swój ostatni pojedynek stoczył na UFC 244, gdzie pokonał przez TKO Nate Diaza (20-12). Od tego wielu zastanawia się kiedy Amerykanin powróci do klatki UFC.

Jego menadżer Abraham Kawa w wywiadzie dla mmajunkie.com zdradził, że „Gamebred” rozpoczął już przygotowania do swojego kolejnego pojedynku, który może się odbyć na lipcowej gali UFC. Dodał również, że nazwisko rywala zostanie ujawnione już wkrótce.

Jorge jest już w treningu i jest gotowy na rock and roll, więc nie możemy doczekać się walki. Niezależnie czy będzie to w lipcu czy trochę później, to będzie w porządku, a on jest gotowy. On zdecydowanie chce walczyć z kimkolwiek. Nazwisko rywala ogłosimy już wkrótce. Nie chcę teraz zdradzać za wiele ale Jorge nigdy nie rzuca słów na wiatr. Odkąd go znam nigdy nie kłamał i nie mówił czegoś co miało się nie wydarzyć. Nie mogę więcej więcej powiedzieć, ale będzie niezła zabawa.

powiedział Abraham Kawa.

Na Twitterze menadżer Amerykanina odniósł się również do zarzutów według których „Gamebred” unika walki z Kamaru Usmanem (16-1).

„Ludzie którzy mówią, że Jorge Masvidal unika kogokolwiek, to palą naprawdę dobry towar. Naprawdę? Gość, który walczył na podwórkach z ludźmi cięższymi o 40-50 funtów. On nigdy nie odmówił, żadnego pojedynku. Jesteście śmieszni. Znikajcie z mojej tablicy.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jorge Masvidal jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem MMA. W swojej bogatej karierze walczył dla takich organizacji takich jak Sengoku, Bellator oraz Strikeforce. Od 2013 roku jest związany z Ultimate Fighting Championship. Aktualnie posiada świetną passę 3 wygranych z rzędu.

Zobacz Także: Co daje mniejsza klatka? John McCarthy wyjaśnia

źródło: Twitter, mmajunkie,com