Anthony Smith wyjaśnia co powinien zrobić Corey Anderson, aby otrzymać walkę o tytuł

88

Były pretendent do tytułu mistrzowskiego w kategorii półciężkiej- Anthony Smith (32-14) poświęcił swój czas, aby wyjaśnić co powinien zrobić Corey Anderson (13-4) żeby mógł otrzymać walkę o mistrzowski pas.

Anderson jest obecnie po zwycięstwie nad Johnnym Walkerem i wydaje się czekać na tytułową walkę, co nie jest zrozumiałem dla byłego rywala Jona JonesaAnthony’ego Smitha, który zanim otrzymał walkę o najwyższy laur musiał pokonać Rashada Evansa, Shoguna Ruę i Volkana Oezdemira. Podczas odcinka MMA Tonight opowiedział o swojej drodze do walki o pas.

Właśnie pokonałem następnego faceta. Kiedy UFC zapytało co zamierzam dalej, zapytałem kogo muszę pokonać, aby dostać walkę o tytuł. Odpowiedzieli, że Volkan Oezdemir jest numerem 2 w rankingu. Dawać mi więc tego pieprzonego faceta i to właśnie zrobiłem. Czasami trzeba opuścić głowę i wziąć się do pracy, po prostu trzeba przestać narzekać.

Smith nie pojmuje dlaczego Corey Anderson po prostu nie przestanie gadać i nie weźmie przykładu z niego lub Thiago Santosa, bo obaj zasłużyli swoimi wygranymi na walkę o pas.

Chcesz gadać o Thiago Santosie? Santos dostał tytułową walkę. Chcesz gadać o mnie? Też dostałem walkę o pas. Więc zamiast pieprzyć głupoty, może weź przykład z nas i skończ jakąś walkę. Przestań narzekać na UFC i po prostu pokonaj następnego faceta, to takie proste. Jestem kolejnym gościem, którego musisz pokonać, to proste.

Anthony Smith ostatni raz w oktagonie UFC pojawił się na gali UFC Fight Night 153, gdzie poddał duszeniem zza pleców Alexandera Gustafssona.

źródło: bjpenn.com