Organizacja KSW odkrywa karty dotyczące gali z numerem 84, która 15 lipca odbędzie się w Gdyni. Mistrz wagi ciężkiej Phil De Fries położy na szali swój pas w konfrontacji z Szymonem Bajorem! 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po ponad pięcioletnim panowaniu w kategorii ciężkiej KSW i pokonaniu dziewięciu kolejnych zawodników, na Phil De Friesa (23-6) czeka kolejne wyzwanie. Choć sporo mówiło się o jego potencjalnym występie na PGE Narodowym i walce z Alistairem Overeemem (47-19), ostatecznie nie udało się tego dopiąć. Brytyjczyk wraca do okrągłej klatki 15 lipca, podczas 84. edycji w Trójmieście. Podejmie wówczas Szymona Bajora (24-9), co oficjalnie zostało już potwierdzone.

Odkąd tylko Bajor rozstał się po udanym debiucie z amerykańską organizacją PFL, bardzo dużo mówiło się o jego angażu w prowadzonej przez Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego federacji. Co istotne – nie będzie to dla niego pierwszy start pod sztandarem polskiego giganta, bowiem rywalizował tam już w latach 2014-2016. Stoczył trzy kolejne starcia, kończąc z bilansem 2:1. Zobaczymy więc, czy niebawem uda się go poprawić.

Zobacz także: De Fries, Przybysz i Janikowski wystąpią na KSW 84

Źródło: Twitter/KSW