FEN 26: Szymon Bajor demoluje łokciami Marcina Sianosa

21

Drugie zwycięstwo w federacji FEN dla Szymona Bajora stało się faktem. Przeważający od początku pojedynku Bajor rozprawił się z Marcinem Sianosem w drugiej rundzie walki na gali we Wrocławiu.

W pierwszej rundzie Sianos straszył nie tylko mocnymi, ale również piekielnie szybkimi jak na kategorię ciężką ciosami. Bajor świetnie schodził z linii ciosu rywala i pomimo tego, że nie szedł od razu po parter, nie zainkasował praktycznie żadnego mocnego ciosu dzięki swojej świetnej defensywie. Pod koniec rundy Bajor obalił Sianosa częstując go z dosiadu kilkoma mocnymi ciosami i tym samym zapowiedział fanom to co wydarzyło się w rundzie drugiej.

Druga runda to już totalny popis doświadczenia i umiejętności byłego zawodnika KSW. Bajor przeniósł walkę do parteru gdzie szybko zajął dogodną pozycję z której zaczął okładać większego rywala łokciami. Sianos uwięziony pod Bajorem nie był w stanie zrobić zbyt wiele, gdy więc jego twarz zaczęła spływać krwią płynącą z rozcięć wywołanych mocnymi łokciami Bajora, sędzia Cezary Wojciechowski przerwał walkę, tym samym Szymon Bajor odniósł swoje 20 zawodowe zwycięstwo w karierze.

Zobacz także: FEN 26 – Wyniki [NA ŻYWO]