Jan Błachowicz zdradza z kim chciałby się zmierzyć w pierwszej obronie pasa

792
źródło: essentiallysports.com

Już w przyszły weekend na wyspie Yas w Abu Dhabi odbędzie się UFC 253. Na tej gali nasz rodak Jan Błachowicz (26-8) zmierzy się z Dominickiem Reyesem (12-1) o pas mistrzowski w wadze półciężkiej.

W rozmowie z mediami Polak zdradził, że jeżeli uda mu się zdobyć pas, to w jego pierwszej obronie chciałby dostać rewanż z Thiago Santosem (21-7).

Obaj zawodnicy zmierzyli się ze sobą na UFC on ESPN+3 w Pradze. Na tamtej gali przez TKO w trzeciej rundzie zwyciężył Brazylijczyk.

„Dla mnie było idealnie jakbym po wygranej nad Dominickiem Reyesem w pierwszej obronie pasa dostał rewanż z Thiago. To byłoby dla mnie coś naprawdę dobrego. Tak to widzę w moich snach.

powiedział Jan Błachowicz.

Polak zadebiutował w Ultimate Fighting Championship w 2014 roku na UFC FN 53, gdzie przez TKO pokonał Ilira Latifiego (14-8). Aktualnie posiada świetną passę trzech wygranych z rzędu. W ostatnim boju na UFC on ESPN+25 znokautował Coreya Andersona (13-5).

Thiago „Marreta” Santos zdecydowaną większość wygranych walk kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów.  W swoim poprzednim występie przegrał przez decyzję z Jonem Jonesem (26-1).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zobacz także: Szymon Bajor vs. Tassilo Lahr na FEN 30 we Wrocławiu

źródło: mmajunkie.com, Youtube