Jon Jones nie zostanie ukarany przez UFC za jego ostatnie problemy z prawem

236
Źródło: mmaindia.com

Bez wątpienia Jon Jones (26-1) jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych zawodnik w Ultimate Fighting Championship. To stwierdzenie bierze się głównie z jego wielu konfliktów z prawem, do których dochodziło w ostatnich latach.

Kiedy już wszyscy myśleli, że ten etap jest już za nim, to w marcu został aresztowany za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu, nieostrożne użycie broni palnej oraz brak ważnych dokumentów ubezpieczeniowych samochodu.

Wiele osób twierdziło, że za takie zachowanie „Bones” powinien zostać ukarany przez UFC. Niektórzy proponowali, żeby go zawiesić, a nawet odebrać pas mistrzowski w wadze półciężkiej, który jest w jego posiadaniu. Prezydent Ultimate Fighting Championship Dana White w wywiadzie dla Combate zdradził, że organizacja nie wyciągnie żadnych konsekwencji wobec Amerykanina.

Z mojej strony nie będzie żadnej kary. Od momentu jego aresztowania, jeszcze nie rozmawialiśmy, ale mam nadzieję, że zawalczy jeszcze w tym roku.

powiedział Dana White.

„Bones” może być śmiało określany mianem legendy mieszanych sztuk walki. Jest on dwukrotnym mistrzem UFC w wadze półciężkiej. Aktualnie posiada fenomenalną serię 17 wygranych z rzędu. W swoim ostatnim boju na UFC 247 pokonał na punkty Dominicka Reyesa (12-1).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

źródło: Combate, bjpenn.com