Kelvin Gastelum wytypował zwycięzce starcia o tytuł kategorii średniej

54
kelvin gastelum/mmajunkie.com

Ostatnia ofiara Israela Adesanyi (17-0) – Kelvin Gastelum (15-4-1NC) – skomentował potencjalne starcie o pas kategorii średniej pomiędzy Robertem Whittakerem (20-4) a Israelem.

Ostatnio dużo się mówi o pojedynku Roberta Whittakera z Israelem Adesanyą. „The Last Stylebender” w swoim ostatnim pojedynku w fenomenalnym stylu pokonał Kelvina Gasteluma i tym samym zdobył tymczasowy pas kategorii średniej. Z kolei „The Reaper” ostatni raz był widziany w oktagonie na gali UFC 225 w Chicago, kiedy to niejednogłośnie pokonał Yoela Romero. W ostatnim czasie Kelvin Gastelum odniósł się do potencjalnej walki o pas mistrzowski dywizji średniej twierdząc, że faworytem będzie niepokonany Israel:

 

„Trudno wytypować, ale Adesanya ma mój pełen szacunek. Pokazał się z bardzo dobrej strony, kiedy mi się to nie udało (To już się nigdy nie powtórzy) i pokazał też dużo serducha, więc myślę, że wygra, a później dojdzie do walki rewanżowej ze mną, którą ja wygram.”

Chociaż ani data, ani lokalizacja nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, to wszystko wskazuje na to, że obaj panowie zmierzą się podczas gali UFC 243 w Sydney. Jak myślicie, który z zawodników wyjdzie zwycięsko z tego starcia?

 

źródło: bjpenn.com