Następna Ronda Rousey, czyli Mackenzie Dern wraca do akcji [WIDEO]


Mackenzie Dern, obecnie numer jeden światowego BJJ kobiet powróci w kolejnej walce MMA już jutro, na gali Legacy Fighting Alliance 10. Zmierzy się z Katherine Roy.

Dern (2-0) postara się wygrać trzeci raz w zawodowym MMA. Ma na to spore szanse. Jest oceniania jako bardzo perspektywiczna, a Benson Hendersona nazwał ją nawet „Następną Rondą Rousey”.

Z okazji nadchodzącej walki LFA wypuściło interesujące wideo, promujące Mackenzie. Warto zobaczyć:

 

 

źródło: MMARankings

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPlakat KSW 39 Colosseum w dwóch odsłonach
Następny artykułGwiazdy federacji jako goście specjalni na gali UFC Fight Night 107 w Londynie
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.