Paul Daley przed zeszłym pojedynkiem nie był w stanie zrobić wymaganego limitu wagowego, co w konsekwencji doprowadziło do problemów zdrowotnych oraz wizyty w szpitalu.

Zawodnik ma na swoim koncie stoczonych ponad 60 profesjonalnych pojedynków, dlatego jego ciało, jako sportowca jest już mocno wyeksploatowane. 37-latek jest tego świadomy – dodatkowo ostatnie problemy dały mu dużo do zrozumienia, więc postanowił się podzielić z fanami wiadomością, iż jego następna walka będzie ostatnią w karierze.

„Na zawsze pozostanę samurajem, ale już wkrótce należy złożyć ostrze. Po rozmowach z rodziną oraz dokładnym przemyśleniu sprawy, podjąłem decyzję, że moja kolejna walka w Bellator MMA będzie ostatnią. Dojdzie do niej w umownym limicie – 175 lbs. Przeciwnik oraz lokalizacja zostanie podana. Zdrowie przed bogactwem i NIGDY SIĘ NIE NARAŻAJ.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Popularny „Semtex” legitymuje się zawodowym rekordem 42-17-2. Aktualnie znajduje się na fali dwóch wygranych z rzędu. Ostatni raz zameldował się w klatce, w październiku zeszłego roku, na wydarzeniu Bellator 232. Skrzyżował wówczas rękawice z Saad Awadem i pokonał go już w drugiej odsłonie pojedynku.

Zobacz także: Kuzyn Khabiba, Usman Nurmagomedov został nowym nabytkiem organizacji Bellator

Źródło: Instagram