Al Matavao, Patrik Kincl, a teraz jeszcze Attila Vegh – Karol Vemola zamierza aktywnie spędzić najbliższe miesiące. Oby tylko wszystko obeszło się bez większych kontuzji…

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Czesko-słowacka organizacja OKTAGON MMA nie zwalnia tempa, ogłaszając kolejne starcie z udziałem jednej z największych gwiazd na tamteszym rynku – Karlosem Vemolą (33-6). Oficjalnie potwierdzono jego rewanż z Attilą Veghiem (33-9). Na ten moment nieznane są natomiast szczegóły dotyczące terminu, a także lokalizacji.

Co ciekawe – jest to już trzecia potwierdzona walka, w której udział ma wziąć właśnie Vemola. W kwietniu, przy okazji 41. edycji stanie on bowiem w szranki z legitymującym się rekordem 10-5 Amerykaninem, Alem Matavao. Miesiąc później ma on natomiast przystąpić do rewanżowej potyczki z Patrikiem Kinclem (26-10), na którą wszyscy z niecierpliwością czekają.

Zobacz także: Patrik KINCL o złej krwi z VEMOLĄ: „Jest dupkiem, to cała historia” | Powrót do KSW? „Może…” [WYWIAD]

Jeśli chodzi zaś o Vegha, historia ich rywalizacji sięga listopada 2019 roku. Właśnie wtedy po raz pierwszy spotkali się oni w klatce. Vemola zmuszony był wówczas uznać wyższość oponenta, zostając rozbitym w inauguracyjnej odsłonie. Słowak jest tym samym ostatnim fighterem, który zdołał go pokonać.