Weekendowy rozkład jazdy: Bellator 200, FEN 21, UFC Liverpool

149

Poniżej przedstawiamy informacje o galach MMA w ten weekend – Bellator 200, Fen 21, UFC Liverpool, a ponad to podczas Narodowej Gali Boksu czeka nas występ Piotra Hallmanna. 

Bellator 200 (piątek)

Walka wieczoru

185 lbs: Rafael Carvalho (15-1) vs. Gegard Mousasi (43-6-2) – o pas mistrzowski wagi średniej

Karta główna

170 lbs: Michael Page (12-0) vs. David Rickels (19-4)
205 lbs: Phil Davis (18-4) vs. Linton Vassell (18-6)
163 lbs: Aaron Chalmers (3-0) vs. Ash Griffiths (4-5)
125 lbs: Anastasia Yankova (5-0) vs. Kate Jackson (9-3-1)

Karta wstępna

185 lbs: Anatoly Tokov (25-3) vs. Vladimir Filipovic (10-2)
145 lbs: Daniel Crawford (10-1) vs. Pedro Carvalho (6-3)
155 lbs: Ryan Scope (11-1) vs. Martyn Harris (4-4)
185 lbs: Mike Shipman (11-1) vs. Carl Noon (7-2)
185 lbs: Charlie Ward (4-3) vs. Louis King (1-1)
145 lbs: Jeremy Petley (12-8-1) vs. Saul Rogers (12-2)
185 lbs: Kevin Fryer (6-2) vs. Costello Van Steenis (9-1)
155 lbs: Charlie Leary (14-8-1) vs. Tom Green (12-2)
170 lbs: Kent Kauppinen (10-3) vs. Walter Gahadza (16-3)
170 lbs: Jahreau Shepherd (0-1) vs. Marcin Żywica (2-0)
125 lbs: Amir Albazi (10-0) vs. Iuri Bejenari (6-2)

Informacja o transmisji:

18:30 – karta wstępna (darmowa Bellator.com)
22:00 – karta główna (Spike TV)

 

FEN 21 (piątek)

Walka wieczoru

84 kg: Andrzej Grzebyk (12-3) vs. Thiago Vieira (10-2) – o pas mistrzowski

Karta główna

77 kg: Łukasz Pławecki (20-14-1) vs. Wojciech Wierzbicki (13-3) – formuła K-1 – o pas mistrzowski
93 kg: Marcin Zontek (16-11) vs. Toni Valtonen (27-16)
77 kg: Jacek Jędraszczyk (5-0) vs. Tymoteusz Łopaczyk (3-0)
70 kg: Marian Ziółkowski (18-6) vs. Patryk Nowak (5-1)
70 kg: Łukasz Kopera (7-2) vs. Mateusz Głąb (4-1)
77 kg: Szymon Dusza (6-3) vs. Oskar Somerfeld (5-2)
120 kg: Marcin Sianos (3-2) vs. Grzegorz Ciepliński (7-6)
93 kg: Kewin Wiwatowski (4-5) vs. Bartosz Leśko (6-1-1)

Informacja o transmisji:

19:00 – karta wstępna (Polsat Sport FightIPLA)
21:00 – reszta walk (Polsat SportIPLA)

FEN 21 – wyniki [NA ŻYWO]

Boxing Night 14: Narodowa Gala Boksu (piątek)

70 kg: Piotr Hallmann (18-6) vs. Damien Lapilus (16-10-1)

Informacja o transmisji:

19:25 (TVP Sport/sport.tvp.pl; dla zagranicznych użytkowników jest opcja wykupienia PPV na narodowagalaboksu.pl/)

 

UFC Fight Night 130 – Thompson vs. Till (niedziela)

Walka wieczoru

170 lbs: Darren Till (16-0-1) vs. Stephen Thompson (14-2-1)

Co-main event

170 lbs: Neil Magny (20-6) vs. Craig White (14-7)

Karta główna

145 lbs: Arnold Allen (12-1) vs. Mads Burnell (9-2)
145 lbs: Jason Knight (20-4) vs. Makwan Amirkhani (13-3)
185 lbs: Darren Stewart (7-3) vs. Eric Spicely (10-3)

Karta wstępna

170 lbs: Nordine Taleb (14-4) vs. Claudio Henrique da Silva (11-1)
185 lbs: Tom Breese (10-1) vs. Daniel Kelly (13-3)
170 lbs: Brad Scott (11-5) vs. Carlo Pedersoli (10-1)
125 lbs: Molly McCann (7-1) vs. Gilian Robertson (4-2)

Karta przedwstępna

185 lbs: Elias Theodorou (14-2) vs. Trevor Smith (15-7)
135 lbs: Lina Lansberg (7-3) vs. Gina Mazany (5-1)

Informacja o transmisji:

16:00 – karta przedwstępna (FightPass)
17:00 – karta wstępna (FightPass)
19:00 – karta główna (Polsat Sport Fight / FightPass)
22:00 – walka wieczoru (Polsat Sport / Polsat Sport Fight / FightPass)

UFC Fight Night 130 – wyniki [NA ŻYWO]