Patryk Kaczmarczyk wygrywa „Bitwę o Radom”! Młodziutki zawodnik pokonał Daniela Rutkowskiego na punkty.

Runda 1:

Niskie kopnięcie Patryka Kaczmarczyka. Latające kolano Patryka! Daniel Rutkowski na deskach! Walka w parterze, Kaczmarczyk w bocznej. Przejście do gardy. Młodszy z zawodników kontrolował walkę z góry. Kilka ciosów z góry po stronie Kaczmarczyka. Kontrola przez ponad 4 minuty. Rutkowski wrócił na nogi, sprowadził Patryka do parteru i zadał kilka ciosów.

Runda 2:

Kaczmarczyk ponownie polował na latające kolano. Wymiany na ciosy z obu stron. Markowanie zejścia do jednej nogi przez Kaczmarczyka. Kolejny raz szukanie kolana przez Patryka. Tym razem, po nogę poszedł Rutkowski, gdyż wyraźnie przegrywał stójkę. Klincz pod siatką, zerwany. Wysokie kopnięcie Kaczmarczyka posłało „Rutka” na deski! Kaczmarczyk próbował kontrolować w parterze, jednak to Rutkowski zdołał wstać i sprowadzić haczeniem młodszego z zawodników. Garda. Pojedynek powrócił do stójki, choć starcie odbywało się w klinczu. Kontrola po stronie Rutkowskiego, krótkie ciosy, szukanie obaleń, lecz nieskuteczne.

Runda 3:

Prawy sierp Kaczmarczyka, niskie kopnięcia z obu stron. Lewy młodszego z zawodników. Ciosy Rutkowskiego, zepchnięcie do siatki. Szukanie obalenia przez Rutkowskiego, Kaczmarczyk zapiął kimurę w kontrze, lecz nie zdołał sfinalizować próby. Walka powróciła do klinczu pod siatką, Rutkowski szukał obalenia za jedną noge, lecz ponownie nieskutecznie. Agresywny Kaczmarczyk niemiłosiernie lał „Rutka”, traktując go latającymi kolanami raz po raz, a były mistrz Babilonu i FENu nie był w stanie ich obronić. Rutkowski podchwycił głowę rywala, po chwili zajął plecy. Ciosy „Rutka”. Kontrola pleców pod siatką. Nieudolne szukanie duszenia przez Rutkowskiego. Ciosy. Kaczmarczyk próbował uwolnić się z niedogodnej pozycji, jednak wstając, stale był kontrolowany w klinczu. Kolana i ciosy Rutkowskiego. Kaczmarczyk szukał ninja choke, lecz nieskutecznie. Kontrola w klinczu po stronie „Rutka”.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Patryka Kaczmarczyka jako zwycięzcę, punktując zgodnie 3x 29-28 na jego korzyść.

Foto: materiały prasowe KSW, Sebastian Rutkowski