Breaking: Andrzej Grzebyk nowym zawodnikiem KSW!

212

Od momentu, kiedy ogłoszono, że Andrzej Grzebyk (16-3) jest wolnym zawodnikiem to zainteresowane jego zatrudnieniem wyraziły największe europejskie organizacje MMA. Dziś w wiadomościach sportowych na antenie Polsatu ogłoszono, że reprezentant Legion Team Tarnów podpisał kontrakt z federacją KSW.

Andrzej Grzebyk od 2015 roku był związany z Fight Exclusive Night, gdzie został mistrzem w kategorii średniej oraz półśredniej. Aktualnie posiada świetną passę 8 wygranych z rzędu. W swoim ostatnim występie na FEN 26 pokonał przez TKO w zaledwie 18 sekund Roberta Fonsecę (12-4). Jest on niezwykle widowisko walczącym zawodnikiem. Większość swoich wygranych walk kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów punktowych.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakontraktowania tak utytułowanego i efektownie walczącego zawodnika. Wierzę, że Andrzej bardzo szybko pokaże w klatce KSW swoje umiejętności i w niedalekiej przyszłości będzie walczyć o najwyższe cele w kategorii półśredniej w naszej organizacji.

komentuje podpisanie Grzebyka jeden ze współwłaścicieli KSW, Martin Lewandowski.

Chciałbym również podziękować organizacji FEN za współpracę przy całej sytuacji związanej z umową Andrzeja Grzebyka. Dzięki rzeczowym rozmowom z Kamilem Birką szybko mogliśmy ustalić sytuację kontraktową zawodnika. Takie podejście otwiera nowy rozdział w relacjach między organizacją KSW a FEN i może być początkiem kolejnych rotacji zawodników między naszymi firmami. Wiemy, jak ważną postacią był Andrzej Grzebyk w organizacji FEN, dlatego nie będziemy sprawiać problemów, jeśli w przyszłości strony chciałby zorganizować walkę pożegnalną zawodnika na gali FEN.

dodaje.

A my zapraszamy na wywiad z Andrzejem, który dziś nagraliśmy, aby jak najszybciej uzyskać komentarz od zawodnika na temat tego transferu:


źródło: Polsat, polsatsport.pl