Były podwójny mistrz UFC, Daniel Cormier podczas rozmowy w MMA Junkie Radio starał się wyłonić najlepszego zawodnika wszech czasów.
Jeśli chodzi o mieszane sztuki walki, to w ich historii przewijało się wielu niesamowitych sportowców. Który zawodnik okazał się jednak najlepszy spośród wszystkich mistrzów? Na to pytanie postarał się odpowiedzieć jeden z byłych czempionów – Daniel Cormier. Podczas audycji w MMA Junkie Radio, Amerykanin próbował znaleźć Michaela Jordana wszechstylowej walki wręcz. Zadanie to okazało się jednak bardzo trudne.
Wydaję mi się, że zapominamy, iż Michael Jordan przegrał kilka razy w decydujących meczach. (…) Więc on też nie był niepokonany, ale jeśli miałbym wybrać zawodnika, który wszystko zrobił tak, jak należy, prawdopodobnie wskazałbym na Demetriousa Johnsona. On zawsze był świetnie przygotowany, a jego występy stawały się coraz lepsze, kiedy wszedł w posiadanie pasa. Bez potknięć, błędów, niczego, jest jednym z tych gości.
Mimo, że „DC” wskazał obecnie występującego w ONE Championship Demetriousa Johnsona, uważa iż w uprawianej przez niego dyscyplinie jest kilku sportowców zasługujących na miano GOAT-a.
Myślę, że jeśli chodzi o MMA, to nie jest to tylko jeden facet. Było pięciu, czy sześciu zawodników, którzy siedzieli na szczycie przez długi czas, a ja jestem jednym z nich.
Biorąc pod uwagę całokształt kariery byłego mistrza, prawdopodobnie można zgodzić się z jego słowami. Wy też podzielacie wypowiedź Cormiera?
Zobacz także: Alexander Hernandez jest pewny, że otrzyma wypłatę za anulowaną galę
Źródło: MMAjunkie















![MMA Replay: Patryk Kaczmarczyk analizuje zwycięstwo nad Soldaevem – „Wiedziałem, że go złamię” [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miniaturka-MMA-Replay-v1-kopia-218x150.webp)
![MMA Replay: Adrian Bartosiński analizuje swoją walkę z Andrzejem Grzebykiem – nowy format dla fanów MMA [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/12/maxresdefault-218x150.webp)
![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)








