Już w trakcie trwania karty głównej UFC Vegas 65, dowiedzieliśmy się, że zmienił się main event. Z rozpiski wypadła walka Derricka Lewisa z Sergeyem Spivakiem. Kibice i dziennikarze zastanawiali się, dlaczego dotychczasowy drugi najważniejszy pojedynek gali, nagle okazał się zamykającym rozpiskę. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W momencie, kiedy rozgrywały się pierwsze pojedynki karty głównej, dowiedzieliśmy się, że ze starcia musiał wycofać się Derrick Lewis (26-10). Dlaczego? Odpowiedź przyszła kilka godzin później. Weteran UFC w sobotę miał skrzyżować rękawice z Sergeyem Spivakiem (15-3). Ostatecznie pojedynek został usunięty z rozpiski. Przedstawiciele amerykańskiego giganta poinformowali, że Amerykanin zmagał się z problemami zdrowotnymi, które uniemożliwiły mu wyjście do klatki. Okazuje się, że powodem całego zamieszczania były… problemy żołądkowe!

Zobacz także: Main event trwającej właśnie gali UFC pomiędzy Lewisem a Spivaciem odwołany!

Dr Jeff Davidson, który współpracuje z UFC, opowiedział o całej sytuacji dla MMA Junkie. Dzięki jego wypowiedzi dowiedzieliśmy się, że Derrick Lewis przeszedł płukanie żołądka, a następnie został zwolniony ze szpitala.

autor: Kamil Piłaszewicz

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: MMA Junkie