Mogłoby się wydawać, że echa po trylogii Conora McGregora z Dustinem Poirierem zaczynają milknąć, jednak to tylko pozory. Pomimo upływu dni, wciąż wychodzą nowe materiały z klatki, jak i pojawiają się wpisy w mediach społecznościowych. „Dorwę ciebie i twoją żonę we śnie!” – krzyczał spod siatki zdenerwowany Irlandczyk.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Na tym jednak nie koniec, po upływie pewnego czasu, „Notorious” ponownie zasiadł przy klawiaturze i zamieścił serię wpisów, w której zastrasza rodzinę Poirierów. Nie zabrakło zdjęć samego Dustina, zapewniania, że wciąż jest niebezpieczny, czy ponownego ataku żony Amerykanina – Jolie. Po czasie, wszystko zniknęło z przestrzeni internetowej, jednakże niektórym udało się je uchwycić. 

„Jestem niebezpiecznym człowiekiem.”

„Jestem nieprzyjemny, obiecuję ci to.”

„Twoja żona jest tak naprawdę twoim mężem.”

„Cześć wszystkim! Nie chce powiązywać żadnych negatywnych emocji z moją fundacją, więc chciałbym wykorzystać tę szansę, aby przeprosić za żonę Dustina, która próbowała się ze mną skontaktować w prywatnej wiadomości na Instagramie.”

Budowanie emocji przed kolejnym, potencjalnym pojedynkiem, którego Conor McGregor (22-6), Dustin Poirier (28-6), czy nawet Dana White nie wykluczają, czy realne groźby, które Irlandczyk planuje spełnić? Niezależnie od tego, są pewne, nieprzekraczalne granice, o których wspominał Mateusz Gamrot (18-1), odwołując się do tej trylogii. Czy Irlandczyk poszedł już o krok za daleko? Ocena tego pozostaje w gestii każdego z osobna. 

Źródło: Twitter/Out Of Context MMA, Twitter/Conor McGregor