Jeden z największych bokserskich promotorów na świecie zdradził, że może dojść do konfrontacji pomiędzy „Predatorem” a „Gypsy Kingiem” na dość okrojonych zasadach.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W ostatnim czasie sporo mówiło się o potencjalnym pojedynku Francisa Ngannou (17-3) z Deontayem Wilderem (43-2-1 boks). Najprawdopodobniej jednak Kameruńczyk zmierzy się w „pokazowej walce” z byłym rywalem „Bronze Bombera” – Tysonem Furym (33-0-1 boks), o czym w następujący sposób poinformował Eddie Hearn.

Tak, wierzę (że to się wydarzy). Słyszałem o tym. To będzie walka pokazowa – bez nokdaunów ani niczego takiego. Nie wiem, mówię ci to, co usłyszałem. Kto wie, o co chodzi, ale myślę, że to będzie następna walka (Fury’ego). (To) rozczarowujące, ale jest, jak jest.

Dla „Predatora” starcie z „Gypsy Kingiem” byłoby pierwszym występem od 2022 r. Pokonał on wtedy przez decyzję sędziów Ciryla Gane (11-2). Obecnie jest zawodnikiem organizacji PFL. Do jego najcenniejszych zwycięstw można zaliczyć: Stipe Miocica (20-4), Alistaira Overeema (47-19-1) i dwukrotnie Curtisa Blaydesa (17-4-1).

Zobacz również: Deontay Wilder chętny na walkę z Ngannou w MMA 

Źródło: YT/ Boxing Social