Gilbert Burns jest świadomy niedawnego wyzywania ze strony Neila Magny’ego i Brazylijczyk postanowił odpowiedzieć Amerykaninowi za pośrednictwem Twittera.

Neil Magny (27-9) na gali UFC Fight Night 214 uporał się z Danielem Rodriguezem (17-3) i po tej walce zdecydował się na wyzwanie do pojedynku Gilberta Burnsa (20-5). Podczas pomeczowej konferencji prasowej po tym wydarzeniu, Magny wyjaśnił dlaczego „Durinho” jest na jego celowniku.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Gilbert Burns jest jednym z najtrudniejszych, a moim zdaniem najlepszym grapplerem w dywizji w tej chwili… Czuję, że zrobiłem duży postęp w tej walce z Shavkatem i czuję, że rzucenie wyzwania przeciwko dobremu grapplerowi, jakim jest Gilbert Burns, jest po prostu wyjściem tam, aby to pokazać.

stwierdził Magny.

Burns dowiedział się o tym, że został wezwany do walki i odpowiedział na swoim koncie na Twitterze, jednocześnie pochwalił Amerykanina.

https://twitter.com/GilbertDurinho/status/1589110429090910208

Gratulacje Neil Magny ostatnim razem jak słyszałem UFC powiedziało, że mam przeciwnika na  galę w Brazylii, jeśli on się nie pojawi to możemy zatańczyć jestem w 100 procentach za tym, aby ta walka się odbyła! Na razie świetne zakończenie i gratulacje z powodu rekordu!

napisał Burns.

Chcielibyście zobaczyć ich starcie?

źródło: Twitter

Materiał powstał we współpracy z partnerem