Na niespełna 10 dni przed wydarzeniem zmienia się przeciwnik Sylwestra Millera na galę CAVEMMA 2. Azi Thomas, który pierwotnie miał się z nim skonfrontować, nabawił się kontuzji. Oficjalnie potwierdzenie znajdziemy w mediach organizacji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

13 stycznia 2022 miejsce będzie miała druga edycja CAVEMMA. W karcie walk znalazł się m.in. pojedynek Sylwestra Millera (10-6), który pierwotnie zestawiony był z legitymującym się zawodowym rekordem 9-5-1, Azim Thomasem. Niestety, kilka dni przed eventem okazuje się, iż nie będzie on w stanie przystąpić do rywalizacji w tym terminie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez CAVEMMA (@cavemma.pl)

Nowym oponentem Polaka będzie Jose Marcos (11-7), który w przeszłości miał już okazję występować nad Wisłą. Doszło do tego w marcu minionego roku, przy okazji KSW 68. Brazylijczyk skrzyżował wówczas rękawice z Piotrem Kacprzakiem (8-3), jednakże ostatecznie musiał uznać jego wyższość, jednogłośnie przegrywając na kartach sędziowskich. Od tego momentu startował jeszcze dwukrotnie – po razie w Ares FC oraz BRACE CF, natomiast w obu tych przypadkach przegrywał. Do najbliższej walki podejdzie więc po serii czterech porażek.

Zobacz także: Artur Sowiński zmierzy się z Kamilem Łebkowskim na CAVEMMA 2

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: Instagram/CAVEMMA