Pech nie przestaje prześladować gruzińskiego zawodnika. Po raz kolejny, Guram Kutateladze musiał wycofać się z pojedynku dla organizacji UFC.

Według doniesień portalu Ag. FightThiago Moises został bez rywala na galę UFC 283 w Brazylii. Jak informuje brazylijskie źródło, jego przeciwnik – Guram Kutateladze wycofał się ze starcia, aktualnie nie są znane przyczyny.

„Thiago Moises może nie pojawić się na gali UFC w Rio po tym, jak jego rywal wycofał się z pojedynku”

Pierwszy pogromca Mateusza Gamrota już po raz trzeci wypada z zaplanowanej walki w organizacji UFC. Poprzednio, dwukrotnie wycofywał się ze starć z Donem Madgem, finalnie promocja nie zdecydowała się podjąć trzeciej próby zestawienia, w zamian – „Gruziński Wiking” zmierzył się z Damirem Ismagulovem, z którym kontrowersyjnie przegrał niejednogłośnie na punkty.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jako, iż do gali zostało jeszcze 19 dni, niewykluczone, że UFC zdoła znaleźć zastępstwo dla Brazylijczyka, który ostatni raz widziany był w akcji w czerwcu, kiedy w pierwszej rundzie poddał Christosa Giagosa. Przegrał tym samym serię dwóch porażek z Islamem Makhachevem oraz Joelem Alvarezem.

Zobacz także: Luke Rockhold powraca do MMA? Chael Sonnen ma pomysł na rywala

źródło: Ag. Fight / Twitter

Materiał powstał we współpracy z partnerem