Daniel Torres wygrał z Borysem Mańkowskim, udanie debiutując w kategorii lekkiej.

Runda 1:

Niskie kopnięcie Daniela Torresa. Trzy dobre ciosy po stronie Borysa Mańkowskiego. Próba zamknięcia na siatce rywala przez „Diabła Tasmańskiego”. Middlekick po stronie Polaka. 1-2 po stronie byłego mistrza kategorii piórkowej! Mańkowski stracił równowagę! Próba przeniesienia walki pod siatkę przez poznaniaka, lecz dobre zerwanie klinczu przez Austriaka. Cios podbródkowy Torresa. Potężny cios przedramieniem wyprowadzony przez Daniela! Mańkowski ponownie na deskach! Próba sprowadzenie po stronie polskiego zawodnika, lecz nieskuteczna – skontrowana rzutem przez rywala. Próba ciosu podbródkowego w wykonaniu byłego mistrza kategorii piórkowej. Kopnięcia po stronie poznaniaka.

Runda 2:

Presja wywierana przez polskiego zawodnika. Lewy sierpowy, prawy na korpus w wykonaniu Mańkowskiego. Dwa dobre obszerne sierpowe przez Daniela Torresa. Wymiany uderzeniami w półdystansie. Seria „Diabła Tasmańskiego”. Podbródkowy Torresa, odpowiedział polski reprezentant. Obrotówka w wykonaniu Borysa. Middlekick Austriaka. Ciosy na korpus ze strony poznaniaka. Niskie kopnięcie Torresa. Dwa mocne ciosy Torresa, odpowiedź prawym po stronie Polaka. Wysokie kopnięcie Austriaka.

Runda 3:

Ponowne mocne ciosy w wykonaniu Daniela Torresa! Borys tańczył na nogach! Szukał desperackiego sprowadzenia, które bez problemu wybronił Daniel! Kolejne uderzenia, Mańkowski prawie nieprzytomny! Kolejna próba sprowadzenia, doskonale skontrowana przez rywala. Austriak z góry. Po chwili, przykleił się do pleców rywala, sprowadzając go, jednak nie wykorzystując sytuacji. Prawy na prawy, mocniej trafił Mańkowski! Torres nieco się zachwiał, jednak Borys mimo wszelkich chęci nie zdołał skończyć akcji. Mocne sierpowe „Diabła Tasmańskiego”. Nieudane obalenie w wykonaniu Daniela.

Sędziowie jednogłośnie wypunktowali zwycięstwo Daniela Torresa, oceniając starcie 3x 29-28.