To kolejna zmiana w main evencie zbliżającej się wielkimi krokami gali Babilon MMA 27. Już w najbliższy piątek, Łukasz Sudolski wejdzie do klatki wraz z Michałem Pasternakiem. Z racji na krótki czas, zawodnicy zmierzą się w umownym limicie do 97 kilogramów.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Łukasz Sudolski (8-1) pierwotnie zestawiony był na ten termin z Mindaugasem Gerve (6-2). Ten jednak zmuszony był się wycofać, dlatego na jego miejsce miał wejść Georgi Lobzhanidze (11-6). Na kilka dni przed wydarzeniem dowiadujemy się jednak, iż Gruzin również nie podejmie rękawic, w związku z czym przedstawiciele organizacji ostatecznie postanowili zgłosić się po fightera z naszego rodzimego podwórka. Mowa tutaj o Michale Pasternaku (15-6)!

Popularny „Wampir” najwyraźniej nie zamierza robić sobie zbyt dużej przerwy. Po raz ostatni mogliśmy o bowiem zobaczyć w akcji, w miniony piątek. Podczas WOTORE 4 stanął w szranki z gwiazdą KOTS-a, Simonem Henriksenem i nie mając absolutnie żadnych problemów, poddał go już w inauguracyjnej odsłonie, dzięki czemu sięgnął po mistrzowskie trofeum.

Źródło: Twitter/babilon, polsatsport.pl