Strona główna Wywiady „Nie jestem zadowolona z tej walki” – Gosia Smaczniak po Slugfest 3 Wywiady „Nie jestem zadowolona z tej walki” – Gosia Smaczniak po Slugfest 3 Przez Marek Romanowski - 17/03/2015 Facebook Twitter Google+ Pinterest WhatsApp Gosia Smaczniak po zwycięstwie na gali Slugfest 3 w Trzemesznie. POWIĄZANE ARTYKUŁYWIĘCEJ OD AUTORA Aktualności Bartłomiej Gładkowicz zachwycony starciem Grzebyka z Łopaczykiem na KSW 119: „Dla takich walk ogląda się MMA” Aktualności Ważne wieści o Iwo Baraniewskim! Manager zapowiada „grubego newsa” Aktualności Rysiewski po KSW 119: Masaev coraz bliżej Bartosa, Wrzosek traci kartę przetargową