Były mistrz KSW – Borys Mańkowski – podzielił się na swoich social mediach nagraniem z treningu. Widać, że zawodnik Czerwonego Smoka Poznań jest w znakomitej formie. Jest siła i szybkość!
Borys Mańkowski (22-10-1) ostatni raz był widziany w akcji podczas KSW 71. Po efektownym boju z Danielem Torresem Polak musiał pogodzić się z decyzją sędziów, którzy jednogłośnie przyznali zwycięstwo jego rywalowi.
Począwszy od 2019 r. „Tasmański Diabeł” zdecydował się startować w dywizji lekkiej. Od tego czasu stoczył zwycięskie boje m.in. z Marcinem Wrzoskiem i Arturem Sowińskim i stał się murowanym kandydatem do walki o pas mistrzowski, do której faktycznie doszło w styczniu tego roku na KSW 66. Mańkowski nie sprostał jednak aktualnemu czempionowi, Marianowi Ziółkowskiemu.
Wyświetl ten post na Instagramie
źródło: Instagram/Borys Mańkowski















![MMA Replay: Patryk Kaczmarczyk analizuje zwycięstwo nad Soldaevem – „Wiedziałem, że go złamię” [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miniaturka-MMA-Replay-v1-kopia-218x150.webp)
![MMA Replay: Adrian Bartosiński analizuje swoją walkę z Andrzejem Grzebykiem – nowy format dla fanów MMA [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/12/maxresdefault-218x150.webp)
![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)







