MMA Attack wraca w nowej odsłonie i zaczyna rok 2024 od mocnego uderzenia – 19 stycznia w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się gala MMA ATK: New Beginning, na której przypomni o sobie Klaudia Syguła. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Swoją jedyną walkę zawodową w 2023 roku Klaudia Syguła stoczyła we wrześniu na gali MMA GP w Genewie, gdzie pokonała przez TKO w 2. rundzie Yulię Kutsenko. Teraz zawodniczka związana z grupą managerską prowadzoną przez Filipa Bątkowskiego zamierza nadrobić stracony czas i zacznie rok 2024 od występu na gali MMA ATK: New Beginning.

Cała moja kariera sportowa uświadomiła mi, że nie warto planować, bo rzeczywistość bardzo brutalnie weryfikuje nasze zamierzenia. Teraz skupiam się na obieraniu celów dotyczących poprawy moich umiejętności, chcę się stawać coraz lepszą zawodniczką. 

tłumaczy.

19 stycznia na gali MMA ATK w Grodzisku Mazowieckim Syguła zmierzy się z Marokanką Hassną Gaber (4-3) znaną z występów w PFL oraz UAE Warriors. Polka będzie miała po swojej stronie warunki fizyczne.

Każdy zawodnik jest inny, prezentuje inny styl, na tym właśnie polega MMA. Trenuję tak, żeby być gotową na wszystko. Nie przewiduję przebiegu i zakończenia pojedynku przed jego rozpoczęciem. To MMA, tu się może zdarzyć wszystko. Jestem mocna, więc moja przeciwniczka musi zdawać sobie sprawę, że czeka ją niełatwa przeprawa. Zapraszam wszystkich fanów do kibicowania mi podczas pierwszej tegorocznej walki!

Zobacz także: Fortuna nominowana do Nagród Bukmacherskich 2023!

Aktualna karta walk wydarzenia:

Walka wieczoru w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Kamil Oniszczuk (9-3) vs Carlo „Neo” Prater (35-24-1)

Co-main event w wadze koguciej (do 61 kg):
3 x 5 min – Klaudia Syguła (6-1) vs Hassna Gaber (4-3)

Walka w umownym limicie do 72 kg:
3 x 5 min – Kamil „Bomba” Łebkowski (19-14) vs Kamil Czyżewski (5-3)

Walka w wadze półśredniej (do 77 kg):
3 x 5 min – Piotr „Golonidas” Golon (5-1) vs TBA

Walka Muay Thai w limicie do 69 kg:
3 x 3 min – Adrian Gunia (4-0) vs Italo Lima (4-2)

Informacja prasowa, fot. Instagram/Klaudia Syguła, materiały prasowe