Eksperci branży zakładów sportowych podali nominacje do Nagród Bukmacherskich za rok 2023. Jedną z firm z największą ilością nominacji po raz kolejny została Fortuna zakłady bukmacherskie!

To już szósta edycja jednego z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży bukmacherskiej! Gala rozdania Nagród Bukmacherskich odbędzie się 30 stycznia 2024 w Warszawie. W trakcie uroczystości poznane zostaną nazwy legalnie działających w Polsce firm z branży, które w minionym roku odniosły największe sukcesy w 15 różnych kategoriach. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jak co roku, na kilka tygodni przed galą, na stronie organizatorów można poznać wszystkie nominacje wraz z pełną argumentacją. Fortuna kolejny rok z rzędu uzyskała bardzo dużo wyróżnień, tym razem aż w 9 kategoriach: Najlepsza oferta na piłkę nożną, Najlepsza oferta na tenis, Najlepsza oferta na skoki, Najlepsze kursy, Najlepsza oferta na sporty walki, Najlepsze zakłady live, Najlepszy marketing, Najlepsza aplikacja mobilna oraz Odpowiedzialny bukmacher.

fot. Materiały prasowe

Zobacz także: ITC FIGHT WEEK – NAJ2023 świat, czyli najlepsi z najlepszych w 2023 roku!

Oczywiście szczególnie bliska nam jest kategoria związana ze sportami walki, w której to Fortuna zdobyła statuetkę w poprzedniej edycji Nagród za rok 2022. Mamy ogromną nadzieję na powtórkę tego sukcesu! Warto jednak wspomnieć, że jak co roku, jest  jeszcze kategoria. Bukmacher z największą ilością głosów oddanych na stronie tegorocznej edycji otrzyma NAGRODĘ UŻYTKOWNIKÓW.

Zachęcamy więc do oddawania swoich głosów na bukmachera Fortuna.

Informacja prasowa