Tag: bobby green
Organizacja UFC nagrodziła zawodników którzy najlepiej spisali się w oktagonie podczas wczorajszej gali UFC 216.
Najlepszą walką gali wybrano starcie Landona Vanatty z Bobby Greenem. 50 tys dolarów za najlepszy występ wieczoru zgarnęli Demetrious Johnson i John Moraga.
https://twitter.com/ufc/status/916901657614606336
Poniżej wideo z...
Abel Trujillo (15-7) został usunięty z karty walk gali UFC 216, która odbędzie się 7 października w Las Vegas. Lando Vannata (9-2) poznał już nazwisko nowego przeciwnika.
Nowym konkurentem Amerykanina w oktagonie został Bobby Green (23-8).
Popularny "King" to były zawodnik...




















![Bonusy i konferencja prasowa po UFC 216 [WIDEO]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2017/07/UFC-Bonusy-696x385.jpg)
