Były zawodnik UFC oraz pretendent do pasa KSW Todd Duffee kolejny pojedynek stoczy pod sztandarem RIZIN FF. 24 września zmierzy się z Tsuyoshim Sudario. O wszystkim możemy przeczytać w mediach społecznościowych japońskiej organizacji. 

Todd Duffee (9-4) ostatni raz widziany był w akcji, w lutym tego roku. Podczas KSW 79 przystąpił do mistrzowskiej rywalizacji z Philem De Friesem (24-6). Była to dla niego pierwsze potyczka po ponad trzyletniej absencji. Brak aktywności w klatce zdecydowanie mu nie pomógł. Amerykanin nie miał żadnych argumentów na świetnie dysponowanego czempiona, dlatego zmuszony był uznać jego wyższość, zostając rozbitym już w inauguracyjnej odsłonie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Szansę na odbicie się będzie miał już 24 września. Dojdzie wówczas do RIZIN 44, które rozegra się w japońskiej Saitamie. Duffee skrzyżuje wtedy rękawice z Tsuyoshim Sudario (7-2). Pojedynek zakontraktowano oczywiście w wadze ciężkiej.

Sudario w zawodowym MMA rywalizuje od 2020 roku. Jak dotąd zdążył stoczyć dziewięć walk, zwyciężając siedmiokrotnie. Od samego początku przygody związany jest z RIZIN FF. Ostatni raz wystąpił w kwietniu, konfrontując się z Roque Martinezem (16-9-2). Zawodnicy przewalczyli wówczas pełny dystans, po którym sędziowie jednogłośnie wskazali triumf Japończyka.

Zobacz także: Kleber Koike Erbst poznał rywala na RIZIN 44

Źródło: Twitter/RIZIN FF