Szybki powrót Klebera Koike Erbsta! Ponownie zawalczy on już 24 września, podczas RIZIN 44. jego oponentem będzie doświadczony Masanori Kanehara, co zostało już oficjalnie potwierdzone. 

Kleber Koike Erbst (31-6-1) minionych miesięcy zdecydowanie nie może zaliczyć do udanych. Po raz ostatni wystąpił on w czerwcu, szybko pokonując Chihiro Suzukiego (11-3). Jednak z uwagi na to, iż przed pojedynkiem nie wypełnił wymaganego limitu wagowego, starcie to zostało uznane za nieodbyte. Co więcej – fighter został również pozbawiony mistrzowskiego trofeum.

Zobacz także: Kleber Koike Erbst pozbawiony pasa RIZIN FF

Mamy dobre wieści dla wszystkich, którzy czekają na jego kolejne starcie! Erbst powróci do akcji już 24 września, podczas 44. edycji wyprodukowanej pod sztandarem RIZIN FF. Skrzyżuje wtedy rękawice z legitymującym się rekordem 30-14-5, Masanorim Kaneharą. Walka rozegra się w limicie kategorii piórkowej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Kanehara aktualnie może pochwalić się serią trzech triumfów. Po raz ostatni zawalczył w kwietniu tego roku, pokonując na pełnym dystansie Sorę Yamamoto (16-9-2). Wcześniej natomiast wygrywał jeszcze – i to przed czasem – z Kazumasą Majimą (15-4), a także Takahiro Ashidą (26-13-2).

Źródło: Twitter/RIZIN FF