Wygląda na to, że zarówno Volkan Oezdemir, jak i Nikita Krylov nie chcieli zbyt długo zwlekać z powrotem do klatki UFC. Ich konfrontacja została oficjalnie wpisana do rozpiski październikowej, 280. edycji, do której dojdzie w Abu Dhabi.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zarówno Volkan Oezdemir (18-6), jak i Nikita Krylov (28-9) po raz ostatni wchodzili do oktagonu globalnego potentata w lipcu bieżącego roku. Podczas gali w stolicy Anglii – Londynie – „No Time” skrzyżował rękawice z Paulem Craigiem (16-5-1), ostatecznie jednogłośnie zwyciężając z nim na kartach sędziowskich. Mający na koncie blisko 40. zawodowych pojedynków, „Miner”, szybko, bo już w inauguracyjnej odsłonie uporał się natomiast z Alexandrem Gustafssonem (18-8). Dzięki tym zwycięstwom, obaj powrócili na właściwe tory po wcześniejszych seriach dwóch porażek.

Zobacz także: UFC London – Pimblett i McCann wygrywają przed czasem, Krylov odprawia Gustafssona, Aspinall kontuzjowany

Teraz okazuje się, że nie zamierzają marnować zbyt dużo czasu, dogadując się na konfrontację. W mediach społecznościowych największej organizacji MMA na świecie możemy znaleźć bowiem informację, dotyczącą ich starcia. Oezdemir stanie w szranki z Krylovem już 22 października, przy okazji UFC 280. Walkę zakontraktowano oczywiście w limicie kategorii półciężkiej.

Źródło: Twitter/UFC Europe