Adrian Kępa jednogłośnie pokonał Szymona Karolczyka, zabierając młodemu zawodnikowi 0 z rekordu.

Runda 1:

Bardzo ruchliwy na nogach Adrian Kępa, wywierał presję na Szymonie Karolczyku, spychając niepokonanego zawodnika na ogrodzenie. Próba niskiego kopnięcia w wykonaniu młodego fightera, po chwili także frontalnego na korpus, oba jednak nie doszły do celu. Jab na tułów w wykonaniu Kępy. Po skróceniu dystansu przez Adriana, rywal starał się odpowiadać z kontry. Zapięty klincz przez Karolczyka, kontrola pod siatką w wykonaniu Adriana, jednak nie na długo, bo oponent szybko odwrócił pozycję. Kępa ponownie zajął dominującą, szukając sprowadzenia haczeniem. Ponowny zwrot akcji, klincz zerwany ciosem przez Szymona. Mocny prawy Kępy. Zawodnik MMA Witkowo zebrał trzy mocne sierpowe od reprezentanta MMATadores Katowice. Karolczyk próbował odpowiadać podbródkowym, stale był jednak zamknięty na siatce, co było wynikiem nieustannie wywieranej presji przez Adriana. Niskie kopnięcie Kępy. Świetne mieszanie płaszczyzn ciosów po stronie zawodnika z Katowic. Karolczyk próbował odpowiadać z kontry, lecz dobrym balansem, rywal zdołał uniknąć uderzeń. Dobre sprowadzenie idealnie w tempo po stronie Szymona, aktywna praca z pleców Kępy łokciami. Niepokonany zawodnik wstał, próbując anakondy po podchwyceniu głowy, lecz zabrakło czasu.

Runda 2:

Od początku drugiego starcia, Kępa dążył do zamknięcia na siatce przeciwnika. Karolczyk skutecznie zszedł z linii ciosu, przepuszczając mocny prawy rywala. Po chwili, Adrian ponowił akcję, tym razem celnie wymierzając uderzenie. Karolczyk z wieloma kopnięciami frontalnymi na korpus, mającymi na celu utrzymywanie bezpiecznego dystansu. Dobry cios w kontrze Szymona, po którym nieco zachwiał się zawodnik z Katowic, lecz szybko oddał dobrą akcją prawego i zamachowego lewego cepa. Próba zejścia w nogi po stronie Karolczyka, Adrian świetnie się wybronił, rozpuszczając ręce i trafiając kilkoma dobrymi ciosami oponenta z klubu MMA Witkowo. Walka powróciła na środek oktagonu, po chwili natomiast, Kępa ponownie powrócił do wywierania metodycznej presji i zamykania przeciwnika na siatce. Karolczyk stracił równowagę po doskonałym lewym zainkasowanym od rywala, co starał się dobrze wykorzystać Kępa, szukając ciosów łokciami. Znalazł się w dominującej pozycji parterowej, błyskawicznie przechodząc do bocznej, wyprowadzając wiele uderzeń. Karolczyk za wszelką cenę starał się wywinąć z niedogodnego położenia, lecz nie zdążył przed upływem czasu.

Runda 3:

Od pierwszych sekund, ponownie zawodnik MMATadores Katowice rozpoczął wywieranie presji, zatem obraz walki niewiele się zmienił względem pierwszych rund. Karolczyk starał się uciec z niedogodnej pozycji, wyprowadzając wiele ciosów. Młody i niepokonany fighter z podbródkowym i dwoma sierpami, jeden z ciosów doszedł do głowy Kępy. Szarża sierpowymi Adriana, Szymon obronił się przed uderzeniami. Obszerny prawy Kępy, kontrujący także prawy rywala. Próba sprowadzenia w wykonaniu zawodnika z MMA Witkowo, lecz nieudana. Akcja 1-2 zawodnika z Katowic, 20-latek nieco zagubiony, z delikatnym lowkickiem. Kępa po raz kolejny szukał mocnych prawych i poprawki obszernym lewym. Niepokonany zawodnik czaił się na sprowadzenie, lecz szybko zrezygnował z próby. Karolczyk dobrze zakręcił rywalem, finalnie sprowadzając go do parteru. Adrian szybko wstał, wykorzystując siatkę, natomiast stale znajdował się pod kontrolą młodego fightera. Duża przewaga fizyczności sprawiła, że reprezentant MMATadores Katowice sprawnie obrócił pozycję pod ogrodzeniem, zrywając po chwili uchwyt i dobrze kontrując obalenie oponenta na zakończenie rundy, spuszczając kilka ciosów na jego głowę.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Adriana Kępę jako zwycięzcę. Dla Szymona Karolczyka to pierwsza w karierze porażka.