KSW rozbudowuje dywizje kobiet! Do szeregów największej, polskiej organizacji wstąpiła właśnie Anita Bekus. Informację tę możemy znaleźć w mediach społecznościowych prowadzonej przez Macieja Kawulskiego oraz Martina Lewandowskiego federacji. 

Zmiana partnera transmisyjnego oraz plany na zwiększenie ilości wydarzeń wiąże się również z rozbudowaniem poszczególnych kategorii. O potencjalnym transferze Anity Bekus (4-2) do KSW w kuluarach mówiło się już od bardzo dawna i nareszcie stał się on faktem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KSW (@ksw_mma)

Bekus po raz ostatni widziana była w akcji, w czerwcu bieżącego roku. Podczas gali Babilon MMA 23 stanęła w szranki z Elizą Kuczyńską (0-2) i przewalczywszy z nią pełny, 15-minutowy dystans, ostatecznie jednogłośnie zwyciężyła na kartach sędziowskich, dzięki czemu powróciła na właściwe tory po wcześniejszej porażce, doświadczonej z rąk Izabeli Badurek (8-7).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Najbliższe wydarzenie KSW będzie miało miejsce już 18 grudnia i wygląda na to, że właśnie wtedy dojdzie do debiutu reprezentantki łódzkiego Octopusa. Nie wiadomo natomiast z kim przyjdzie jej podzielić okrągłą klatkę, więc jedyne, co pozostaje, to uzbroić się w cierliwość i wyczekiwać tego ogłoszenia.

Źródło: Instagram/KSW