Armia Fight Night 8 przeniesiona na inny termin z powodu koronawirusa

96
źródło: Facebook/ Adrian Kępa

Odwołanie wszystkich imprez masowych w Polsce, wpłynęło również na gale MMA, które miały się odbyć w najbliższym czasie. Do przeniesienia swojego eventu zmuszony był organizator gali Armia Fight Night 8.

Ostatnia prosta przed galą, która miała odbyć się w piątek. Zawodnicy docinają ostatnie kilogramy,  organizator dopina ostatnie detale i nagle dociera wiadomość, że galę trzeba odwołać bądź przenieść na bliżej nieokreślony termin. Poniżej prezentujemy oficjalne oświadczenie Armii Fight Night w tej sprawie.

„OFICJALNIE.
Gala Minutor Energia Armia Fight Night 8 zostaje odwołana…a dokładniej przeniesiona na inny termin, bo wierzymy że widzimy się w tym samym składzie, w tym samym miejscu już niedługo! Cały sztab oraz zawodnicy, czyli TEAM Armia Fight Night ciężko pracowali przy tym evencie, jednak pewnych rzeczy nie da się przewidzieć.
Dziękujemy wszystkim za dzisiejsze słowa wsparcia i deklaracje, że jedziemy dalej RAZEM!
Wkrótce oświadczenie oraz więcej szczegółów technicznych, tymczasem dziękujemy, że byliście z nami przy promocji tej świetnie zapowiadającej się gali…”

Czekamy zatem na nowy termin tej świetnie zapowiadającej się gali i liczymy na to, że sytuacja zostanie w miarę szybko opanowana i nie ominie nas zbyt dużo dobrych wydarzeń sportowych.

źródło: Armia Fight Night