W ostatnim czasie niezwykle popularne stała się formuła walki na gołe pięści. Na tym nowym rynku niezaprzeczalnie liderem jest organizacja Bare Knuckle Fighting Championship. Bardzo możliwe, że w tym roku dojdzie do rewanżu pomiędzy Artemem Lobovem a Jasonem Knightem. 

W ich pierwszym boju „The Russian Hammer” pokonał Amerykanina przez decyzję sędziowską na pełnym dystansie.

„Kid” na twiterze wyzwał reprezentanta klubu SGB Ireland do rewanżowego pojedynku na co ten się zgodził i stwierdził, że może się z nim zmierzyć w listopadzie na gali, która odbędzie się w Bostonie.

Rosjanin jest niezwykle cenionym zawodnikiem na światowej scenie sportów walki. Był uczestnikiem programu The Ultimate Fighter 22, gdzie w finale przegrał z Ryanem Hallem (8-1). Po odejściu z UFC związał się z Bare Knuckle Fighting Championship. W ostatnim występie na BKFC 6 pokonał byłego mistrza świata w boksie zawodowym Pauliego Malignaggiego.

Jason Knight również był związany z Ultimate Fighting Championship. Dla Amerykańskiej organizacji stoczył 9 pojedynków z czego wygrał 4. Po passie 4 przegranych z rzędu został zwolniony z UFC. Batalia z Lobovem była dla niego debiutem w nowej formule.

źródło: bjpenn.com, Twitter