Badurek czy Bekus – która z pań będzie górą na FEN 30? Sprawdź typowanie i kursy!

418

Walka kobiet, którą organizacja zapowiada jako „pojedynek dekady”, czyli starcie Izabeli Badurek z Anitą Bekus odbędzie się już w najbliższy weekend na gali FEN 30. Co będzie decydującym faktorem w tym pojedynku: niezaprzeczalna siła fizyczna Anity czy znakomita gra parterowy Izy? Mamy swój typ na tę walkę! Pamiętajcie też, że walkę możecie obstawiać na eFortuna.pl.

Zgarnij BONUS od Fortuny dla fanów MMA: Zakład bez ryzyka w wysokości do 210 zł oraz bonus od depozytu do 2000 złotych!

Grzegorz: można śmiało rzec, że obie zawodniczki znajdują się na zupełnie innych etapach karier. Ten pojedynek odpowie na kilka pytań, mianowicie: Czy Anita Bekus jest już gotowa na tak solidne wyzwania? Czy Izabelę Badurek jeszcze na coś stać? Walka zapowiada się dość interesująco, gdyż o Anicie często słyszymy, jak bardzo dobrze wykorzystuje swoją ogromną siłę, co w pojedynku z Badurek będzie miało sporo znaczenia, gdyż plan na walkę Izabeli jest znany niemalże każdemu, kto śledził jej karierę – docisnąć do siatki i tam dłuższymi fragmentami utrzymywać pojedynek, kontrolując rywalkę, szukając sprowadzeń.

Bekus zapewne sama byłaby w stanie iść po sprowadzenie i nawet je sfinalizować, ale czy jest sens? Anita ma dość niedocenianą stójkę, w której radzi sobie naprawdę dobrze. Zawodniczka trenująca w łódzkich Sharkach powinna zatem raczej unikać walki w klinczu i starać się rozstrzygnąć bój w stójce. Badurek od pierwszych sekund będzie szukała sprowadzenia, które Anita zapewne będzie w stanie bronić. Niewykluczone też, że to zawodniczka z Łodzi pójdzie po sprowadzenie, aby zaakcentować przewagę w rundach. Mój typ: Anita Bekus przez decyzję.

Tymczasem kursy na tę walkę na efortuna.pl przedstawiają się następująco:
Bekus: 1.65
Badurek: 2.11

Jeśli chcesz obstawić pojedynki zbliżającej się gali FEN 30, zajrzyj koniecznie TUTAJ lub kliknij w banner poniżej.