Będzie walka o szablę AFN? Kępa i Kaczmarczyk wymieniają się „uprzejmościami”

640
źródło: facebook/Kępa, Instagram/Kaczmarczyk

W miniony weekend odbyła się gala Babilon MMA 14, gdzie odbyło się wiele ciekawych pojedynków. W jednym z nich Patryk Kaczmarczyk (4-0) w świetnym stylu pokonał przez TKO Huberta Sulewskiego (3-1-1) .

Patryk Kaczmarczyk na Twitterze wyraził chęć na pojedynek z Adrianem Kępą (7-4) o pas mistrzowski organizacji Armia Fight Night.

Adrian Kępa mimo, że na początku stwierdził, że jest za wcześnie dla Patryka na takie starcie to na Instagramie w zabawny sposób przyjął wyzwanie. Kaczmarczyk odpowiedział na to również na tym serwisie co zapoczątkowało wymianę kilku złośliwości pomiędzy tymi zawodnikami.

„@kaczmarczyk ja już czekam gotowy na walkę.”

„@kepa_mma brakuje ci rękąwków i butli z tlenem”

„@kaczmarczyk bajcepsy mam i tlenu od chu…. Więc czekam.”

Organizacja Armia Fight Night zapytała fanów czy rywalem Adriana Kępy (7-4) w walce o mistrzowską szablę w dywizji do 66 kilogramów ma być Sebastian Rajewski (8-5) czy właśnie Patryk Kaczmarczyk. Zdecydowana większość fanów wybrała właśnie reprezentanta Radomskiego Klubu Taekwo-do.

Adrian Kępa w zawodowym MMA występuje już od 2013 roku. Jest znany z nieustępliwego i ciekawego stylu walki. Obecnie jest fali dwóch wygranych z rzędu. W ostatnim boju na AFN 7 wypunktował Giorgi’ego Esiavę (1-1).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl– legalnego polskiego bukmachera.

Patryk Kaczmarczyk do tej pory w zawodowym MMA nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Ma on na swoim koncie całkiem bogatą i udaną karierę w amatorstwie. Walka w miniony piątek była jego drugim występem w klatce w ciągu 30 dni.

Zobacz także: Zróbmy to – David Zawada chce walki z Mikiem Perrym

źródło: Twitter, Instagram