„Brocka interesuje tylko walka z Jonesem” – Kurt Angle o powrocie Lesnara do UFC

121
lasueur.com

Brock Lesnar nie jest już związany kontraktem z WWE. Z tego powodu chodzą słuchy o jego potencjalnym powrocie do organizacji UFC.

Były mistrz UFC w wadze ciężkiej, Brock Lesnar swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC 200, gdzie zmierzył się z Markiem Huntem. Po stoczonej walce Lesnar oblał testy antydopingowe i z tego powodu jego wygrana nad „Super Samoanem” została anulowana.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Teraz, nieco ponad cztery lata od ostatniego występu w UFC, okazuje się, że Brock Lesnar może rzeczywiście wrócić do organizacji. Według wieloletniego przyjaciela Lesnara i złotego medalisty olimpijskiego w zapasach, Kurta Angle’a, Brock wróci do oktagonu tylko na jedną walkę.

Wiem, że powiedział, że jest na emeryturze. Jedyna walka, jakiej on chce, to pojedynek z Jonesem, ale nie wiem, czy kiedykolwiek do tego dojdzie. Brock kilka razy mi powiedział, że chciałby tej walki. Chciałby tylko Jonesa.

stwierdził Angle.

Ta wiadomość na pewno nie ucieszy panującego mistrza UFC w wadze ciężkiej, Stipe Miocicia, który publicznie wykazywał chęć stoczenia pojedynku z Brockiem Lesnarem.

Jak myślicie, czy kiedykolwiek dojdzie do pojedynku Lesnar vs. Jones?

Zobacz także: Bellator 245 – wyniki gali. Phil Davis po raz kolejny lepszy od Machidy

źródło: bjpenn.com