Wygląda na to, że zwracający na siebie uwagę sporej części fanów, Muhammad Mokaev, zadebiutuje pod sztandarem największej organizacji MMA na świecie już 19 marca w Londynie. Rywalem będzie mający tam trzy występy, Cody Durden. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„No to lecimy! Cody zostanie zniszczony! Do zobaczenia w Londynie.”

Wszystkie trzy dotychczasowe starty Cody’ego Durdena (12-3-1) w UFC kończyły się różnymi wynikami. Podczas debiutu, do którego doszło w sierpniu zeszłego roku, zremisował z Chrisem Gutierrezem (17-3-2). Następnie musiał uznać wyższość Jimmy’ego Flicka (16-5), zostając efektownie poddanym już w inauguracyjnej odsłonie. W swojej ostatniej potyczce zwyciężył zaś na punkty z reprezentantem Chin, Qilengiem Aorim (18-9).

Zobacz także: Niepokonany Muhammad Mokaev zasila szeregi UFC

Muhammad Mokaev (5-0) jak dotąd w zawodowstwie stoczył sześć pojedynków, z czego pięć zakończyło się jego triumfem, natomiast tyllko jeden wynikiem „no contest” po nieintencjonalnym, acz nielegalnym ciosie. Nie jest to oczywiście jedyny powód, dla którego wszyscy o nim mówią – wcześniej w amatorstwie zawalczył 23-krotnie, za każdym razem opuszczając arenę z tarczą i sięgając przy okazji po liczne trofea.

Źródło: Twitter/Muhammad Mokaev