Dana White podsumowuje gale, które odbyły się podczas pandemii

154
(Foto: MMAMania.com)

UFC wróciło do wystawiania gal po przerwie spowodowanej światową pandemią. Widowiska, które mieliśmy okazje zobaczyć w ciągu zaledwie 8 dni, z pewnością nikogo nie zawiodły. Mimo braku kibiców na halach, były one przepełnione wrażeniami, które dostarczały nam świetne pojedynki.

Kiedy emocje po ostatniej gali zaczęły powoli opadać, prezes największej organizacji – Dana White podsumował serię wydarzeń, które miały miejsce w zaledwie 8 dni.

Czuję się dobrze. Naprawdę się cieszę, że mam to już za sobą. Chciałem, żeby ten tydzień się już skończył. Odnieśliśmy sukces na każdej możliwej płaszczyźnie, także jestem bardzo dumny. Najważniejsze, iż nikt nie jest chory. Wszyscy czują się dobrze i oby tak zostało. W życiu nie ma nic pewnego, ale mam nadzieję, iż to się utrzyma, kiedy wrócimy do domów. To były niesamowite eventy, naprawdę udany tydzień.

Prezes kontynuując podziękował wszystkim zaangażowanym w organizację gal.

Myślę, iż wybraliśmy świetne miejsce. To miasto było idealne. Jak wcześniej powiedziałem, gubernator, burmistrz i komisja sportowa – wszyscy dobrze nas traktowali. Hala była niesamowita, pracownicy również bardzo nam pomogli. Nie wiem jakie macie opinie na temat Jacksonville, ale dla nas wszyscy byli mili. Nawet jedzenie było super. Nie mogę powiedzieć nic negatywnego na ich temat i cieszę się, że tu zorganizowaliśmy te eventy, ale jestem gotowy na powrót do domu. 

Jeśli chodzi o priorytety organizacji, to Dana jasno podkreślił, iż od początku najważniejsze było zdrowie wszystkich osób pracujących przy tych wydarzeniach.

(…) Pracowaliśmy naprawdę ciężko. Mocno staraliśmy się, aby zorganizować te gale i nic nie znaczyło dla mnie więcej, niż bezpieczeństwo zaangażowanych w to ludzi. Nie chodzi tylko o COVID-19, ale też o pojedynki, które są trochę za późno przerywane. Po każdym evencie chcę, aby wszyscy wrócili zdrowi do domów. W tej kwestii nic się nie zmienia podczas epidemii.

Na koniec White powiedział, że zrobi wszystko co możliwe, aby gale dalej były organizowane. 

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby iść dalej. Wydamy pieniądze, żeby zatrudnić najlepszych ludzi. Będziemy rozmawiać z lekarzami i specjalistami, którzy pomogą nam to pokonać. Wydaje mi się, że nic nie jest niemożliwe. Wszystko da się zrobić, szczególnie w 2020 roku. Wystarczy ciężko pracować, wydać trochę kasy i rozwiązanie samo się znajdzie.

zakończył Dana.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zobacz także: Wygrał Barboza? Hill oszukana? Sprawdź karty punktowe wszystkich walk UFC on ESPN 8

Źródło: MMAjunkie