Jedną z najlepszych walk, jakie mogliśmy oglądać na minionej gali UFC 211 w Dallas, było starcie Eddiego Alvareza z Dustinem Poirierem. Mimo, że po walce wydawać się mogło że pomiędzy panami nie ma złej krwi, postanowili wymierzyć w siebie trochę gorzkich słów na twitterze.

Druga runda pojedynku byłego mistrza, Eddiego Alvareza z Dustinem Poirierem na pewno przejdzie do historii. Po szaleńczych wymianach w których z początku przeważał Dustin, inicjatywę przejął Eddie. Wyprowadził jednak serię nielegalnych kopnięć, w wyniku których Dustin nie mógł kontynuować pojedynku. Po ogłoszeniu werdyktu „no contest”, publika wybuczała Alvareza, którego momentalnie zaczął bronić podirytowany Poirier.

Po walce jednak zawodnicy postanowili wymienić kilka zdań za pośrednictwem portalu twitter. Konwersację rozpoczął Poirier:

Na odpowiedź ze strony byłego mistrza nie trzeba było długo czekać:

https://twitter.com/Ealvarezfight/status/864583168074153984?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.lowkickmma.com%2FUFC%2Fdustin-poirier-promies-hell-stop-silly-eddie-alvarez-next%2F

Dustin nie pozostał dłużny, nazywając Alvareza głupkiem

źródło: twitter.com