Emilia Czerwińska po dwóch zwycięstwach w MMA odniesionych w okrągłej klatce KSW rzuciła wyzwanie Karolinie Owczarz, publikując wpis na Instagramie.

Po odniesieniu dwóch zwycięstw w klatce KSW – Emilia Czerwińska rzuciła wyzwanie w stronę Karoliny Owczarz za pomocą Instagrama.

 „Kolejna walkę chciałabym stoczyć z Karolina Owczarz. Wyzywanie do pojedynku dziewczyn które debiutują w KSW jest komiczne. Ja jestem na tak – mój management zgłosił gotowość. Jestem gotowa – czekam na datę. Zróbmy te Twoje KO Show 😅😅😅”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Czerwińska po pokonaniu przed czasem Weroniki Eszer w debiucie, podjęła zdecydowanie bardziej doświadczoną w zawodowym MMA rywalkę – Sarę Luzar-Smajić, którą jednogłośnie wypunktowała. Owczarz natomiast po dłuższej przerwie i porażce z Sylwią Juśkiewicz – udanie powróciła na ścieżkę zwycięstw, pokonując Natalię Baczyńską-Krawiec na gali KSW 73 w Warszawie.

Menadżer Karoliny – Artur Ostaszewski – odpowiedział na zaczepliwy i pozbawiony dobrego smaku wpis trenera Czerwińskiej, w zamian proponując walkę z Różą Gumienną.

Zobacz także: Walka pań dodana do rozpiski gali KSW 75

źródło: Instagram Emilii Czerwińskiej

Materiał powstał we współpracy z partnerem