Cezary Oleksiejczuk jednogłośnie wypunktował Szymona Duszę podczas gali FEN 34.

Runda 1:

Presja od początku wywierana przez Cezarego Oleksiejczuka. Krótkie ciosy w jego wykonaniu. Niskie kopnięcie Szymona Duszy. Dobre uderzenia przeszywające gardę w wykonaniu młodszego z zawodników. Middlekick „Lutadora”. Krótki prawy po stronie Duszy. Kombinacja 1-2 Oleksiejczuka, podbródkowy. Świetny długi lewy prosty Cezarego. Udane sprowadzenie po stronie zawodnika trenującego w Warszawie. Dusza próbując wstać, wpadł w firmowe duszenie d’Arce zapięte przez rywala. Opolanin uciekł z uchwytu i znalazł się z góry, aktywnie pracując ciosami młotkowymi z góry, mieszając płaszczyzny uderzeń. Pojedynek powrócił do stójki. Krótki cios Duszy, próba kontr lewą ręką ciosów prostych stale nadchodzących od rywala. Nieudany podbródkowy Oleksiejczuka, ponowne sklejenie się do oponenta w jego wykonaniu. Nic jednak z tego nie zdołało wyniknąć. Wymiana na ciosy proste na zakończenie rundy.

Runda 2:

Lowkick Duszy. Niecelne akcje ciosami Oleksiejczuka. Dobry lewy prosty. Szymon szukał ciosów na korpus. Wejście w klincz, uchwyt zerwany za sprawą kolana wyprowadzonego przez zawodnika z Opola. Dusza zamknięty na siatce, wyszedł z niedogodnego położenia wyprowadzając cios prosty. Przechwycony lowkick Szymona, co skutkowało przeniesieniem walki do parteru. Cios kolanem na pograniczu legalności w wykonaniu Cezarego, chwila przerwy w walce i konfrontacja została wznowiona na środku pola bitwy. Wymiana na ciosy proste, mocniejsze po stronie zawodnika z Opola. Middlekick Duszy, dwa dobre ciosy Oleksiejczuka. Krótki lewy prosty Cezarego. Kolejny przestrzelony podbródkowy młodszego z zawodników. Wymiana mocnych ciosów na zakończenie rundy.

Runda 3:

Niskie kopnięcia Duszy, cios prosty. Akcja trzema uderzeniami po stronie Oleksiejczuka. Overhand ze strony zawodnika z Opola, na co trzema celnymi akcjami bokserskimi odpowiedział młodszy z zawodników. Próba sprowadzenia w wykonaniu „Lutadora”, jednak reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów dobrze się bronił przed zapędami zapaśniczymi rywala spod siatki. Ciosy na korpus w wykonaniu Oleksiejczuka, krótki łokieć, przejście do sprowadzenia w wykonaniu młodszego z zawodników. Dusza wstając oddał plecy, znalazł się jednak w stójce, gdzie nosił plecak w postaci Cezarego do zakończenia walki.

Sędziowie wskazali Cezarego Oleksiejczuka jako zwycięzcę walki, punktując: 30-27, 29-28, 30-28 na jego korzyść.