26 sierpnia organizacja UFC ponownie zawita do Singapuru. Poznaliśmy już starcie, które zwieńczy całe wydarzenie. Chodzi o konfrontację Maxa Hollowaya z Chan Sung Jungiem.

Kiedy tylko były mistrz Max Holloway (24-7) wchodzi do oktagonu, możemy być niemalże pewni, iż starcie będzie prowadzone na najwyższych obrotach. Po wygranej z Arnoldem Allenem (19-2), którą zdobył w kwietniu tego roku, przyszedł czas na kolejne wyzwanie.

Zobacz także: Walka wieczoru UFC w Paryżu ujawniona

26 sierpnia zamelduje się w klatce, konfrontując się z „Koreańskim Zombiem”, Chan Sung Jungiem (17-7). Pojedynek ten rozegra się oczywiście w limicie kategorii piórkowej i będzie główną atrakcją tego eventu. Wszystko to zostało już oficjalnie potwierdzone.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Dla Junga będzie to pierwszy występ od ponad roku. Na UFC 273 przystąpił do mistrzowskiej potyczki z Alexandarem Volkanovskim (25-2), jednakże nie mając zbyt wiele do powiedzenia, zmuszony był uznać wyższość Australijczyka. Ten pewnie prowadził starcie, ostatecznie rozbijając „Koreańskiego Zombie’ego” w czwartej odsłonie.

Źródło: Twitter/UFC