Rozpiska weekendowej gali Strife Tube 1 uszczupliła się o jeden bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek. Z rywalizacji zmuszony był wycofać się Hugo Deux. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wielkimi krokami zbliża się Strife Tube 1, która w całości dostępna będzie na kanale YouTube TVN Turbo. Niestety, dosłownie w ostatnim momencie doszło rezygnacji z udziału jednego z głównych bohaterów – Hugo Deuxa (2-0). Francuz podzielił się takową informacją w swoich mediach społecznościowych.

Witam wszystkich. Nagrywam ten krótki filmik, by przekazać, że nie zawalczę na sobotniej gali Strife Tube 1. Nie dam rady wypełnić limitu wagowego. Wraz z całym sztabem zrobiliśmy wszystko, by to się udało. Niestety, moje ciało nie było na to gotowe. Musieliśmy przerwać, bo zdrowie na to nie pozwoliło. Dziękuję za wsparcie. Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że zawsze staram się profesjonalnie podchodzić do pracy. Zdrowie jest najważniejsze, wszyscy mówili mi, żebym przerwał, więc to zrobiłem. Przepraszam wszystkich, którzy czekali na mój występ. 

Zobacz także: Strife Tube 1 – karta walk

Deux jak dotąd dwukrotnie rywalizował w zawodowym MMA. Co więcej – oba te starty zaliczył pod sztandarem Strife. Ostatni raz widziany był w akcji, w lutym tego roku. Na trzeciej edycji zmierzył się z Janem Stanovskym (0-1) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie jednogłośnie wygrał na kartach sędziowskich.

Źródło: Instagram/Hugo Deux