Niepokonany Irlandczyk zagroził, że pozwie obecnego mistrza UFC za słowa dotyczące jego żony. Ten odpowiedział w swoim stylu.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Sean Strickland (28-5) znany jest ze swojej bezkompromisowości i ciętego języka. Nie dawno na portalu X, wdał się w potyczkę słowną na temat kobiecego MMA z Paige VanZant i Valentiną Shevchenko. Tym razem zabrał głos w sprawie małżonki Iana Machado Garry’ego (13-0), która w 2012 roku napisała książkę pod tytułem „Jak zostać WAG-iem”.

Nigdy nie mówię o czyichś małżonkach ale to g**no jest nie w porządku. Ianie Garry – pamiętam, że poznałem Cię w Nowym Jorku, byłeś z tą fajną dziewczyną, która miała lekko zakryte sutki. Widzieliśmy to, wszyscy to widzieli. Pamiętam, co wtedy pomyślałem o tej dziewczynie. Pomyślałem, że jest z nią coś nie tak. Sposób w jaki się poruszała, jak wyglądała czy mówiła. Wiedziałem to. Teraz to odkryłem. Ty masz 26 lat, ona pie***one 40. Jej były mąż mieszka z Tobą, wziąłeś jej nazwisko. Sk****synu ona napisała książkę „Jak zostać WAG-iem”! Do tej pory nawet nie wiedziałem co to jest WAG. Musisz uciekać bracie (…)

To zdecydowanie nie spodobało się Irlandczykowi, który zagroził Stricklandowi sprawą w sądzie. Ten jednak, nie wydaje się być zmartwiony z tego powodu. Na swoim Instagramie zamieścił już relację, w której odniósł się ponownie do „The Future’a”:

Ten skurwiel mówi, że mnie pozwie jak tego nie usunę. Pozwiesz mnie, sku***synu? Powiedział, że kłamię. Sku***synu, nie kłamię! Ty masz 26 lat, ona 40, napisała wspaniałą książkę o tym, jak być starym i być z młodym sportowcem. Nie kłamię, bracie, to są fakty! 

Źródło: Instagram, bjpenn.com | fot. instagram / Ian Garry, Sean Strickland