Ilia Topuria, który nadal posiada nieskazitelny bilans zawodowych walk w MMA, planuje skończyć swój pierwszy main event (gdzie zmierzy się z Joshem Emmettem) już w pierwszej rundzie.

Niepokonany i niesamowicie utalentowany zawodnik – Ilia Topuria oczekuje, że szybko rozprawi się z Joshem Emmettem i ani myśli wykorzystywać pełnego, pięciorundowego dystansu walki, na jaki zakontraktowano pojedynek.

W swojej pierwszej walce wieczoru w UFC, Topuria zmierzy się z byłym pretendentem do tymczasowego tytułu wagi piórkowej, Emmettem. Wydarzenie odbędzie się 17 czerwca.

Topuria jest niepokonany w swojej zawodowej karierze MMA, kończąc większość swoich walk przed czasem. Z uwagi na chęć Emmetta do wymiany uderzeń, Topuria uważa, że konfrontacja ta jest dla niego idealna, aby zakończyć walkę szybko.

Josh Emmett nie ma nic do stracenia.

– powiedział Topuria ESPN Deportes.

Walczy z supergwiazdą. Będzie dumny, że dzielił klatkę ze mną przez resztę życia. Powie swoim dzieciom, że raz był ze mną tam. Jest idealny do skończenia w pierwszej rundzie. Jego styl pasuje do mojego w taki sposób, że będę błyszczeć tamtej nocy. Moim jedynym zmartwieniem jest to, że może wypaść z walki.

W swoim ostatnim występie, Hiszpan brutalnie porozbijał i poddał Bryce’a Mitchella, co miało miejsce na UFC 282.

Emmett będzie szukał odbicia się po porażce przez poddanie w walce o tymczasowy tytuł z Yairem Rodriguezem na UFC 284 w lutym. Przed tą porażką Emmett odniósł pięć zwycięstw z rzędu – w tym nad takimi zawodnikami jak Calvin Kattar, Shane Burgos i Dan Ige.

Zobacz także: Emmett vs. Topuria w planach na czerwcową galę UFC

źródło: mmajunkie.com