Israel Adesanya nawiązał współpracę z Paradigm Sports Management

źródło: israel adesanya/sportingnews.com

Bez wątpienia Israel Adesanya jest zaliczany do najlepszych zawodników w Ultimate Fighting Championship. Na UFC 243 wystąpi w walce wieczoru i spróbuje zdobyć mistrzowski pas w wadze średniej. Jego rywalem będzie aktualny czempion w tej dywizji Robert Whittaker (20-4).

Na twitterze ogłoszono, że Nigeryjczyk nawiązał współpracę z Paradigm Sports Management, która jest uważana za jedną z najlepszych grup menadżerskich działających na rynku. Do grona ich klientów należą między innymi: Conor McGregor, Cris Cyborg oraz Leon Edwards.

Szef działu MMA Tim Simpson w ciepłych słowach wypowiedział się na temat współpracy z reprezentantem klubu City Kicboxing.

Od dłuższego czasu mamy bardzo dobre relacje z Israelem oraz z jego zespołem. Jesteśmy podekscytowani tym, że dołączy on do naszej rodziny.  Jest on rozpoznawalny na całym świecie jako jeden z największych prospektów w świecie sportu, a jego dotychczasowe osiągnięcia mówią same za siebie. Z wielką ochotą podejmiemy z nim współpracę na wszelkich polach biznesowych. Jesteśmy również zainteresowani pracą z jego trenerami oraz całą drużyną. Posiada on niezwykłą osobowość i jeszcze lepszym sportowcem. Czekamy na jego kolejne walki oraz sukcesy we wszystkich aspektach jego kariery poczynając od UFC 243.

powiedział Tim Simpson.

„The Last Stylebender”  jest również świetnym kickbokserem co udowodnił wielokrotnie dając świetne pojedynki dla organizacji Glory.  W UFC zadebiutował w 2018 roku. W tym roku wystąpił w oktagonie już dwukrotnie. Na UFC 234 pokonał legendarnego Andersona Silvę (34-10), a na UFC 236 wypunktował na dystansie 5 rund Kelvina Gasteluma (15-4) zdobywając tymczasowy pas w dywizji do 84 kilogramów.

UFC 243 odbędzie 5 października w Melbourne.

źródło: Twitter, Paradigm Sports Management