W świetnym zestawieniu w kategorii koguciej, a zarazem w drugiej najważniejszej walce na gali UFC Fight Night 91, spotkają się w klatce John Lineker (27-7) oraz Michael McDonald (17-3). Do walki dojdzie 13 lipca w Sioux Falls.

Dręczony kontuzjami i nie do końca zadowolony z kontrataku Michael McDonald po ponad 2-letniej przerwie, powrócił w styczniu do oktagonu, gdzie na gali UFC 195 poddał w drugiej rundzie Masanoriego Kaneharę. Określany mianem perspektywicznego zawodnika Amerykanin, podczas swojej kariery w największej organizacji MMA na świecie przegrał tylko dwa razy ze ścisłą czołówką – Renanem Barao oraz Urijahem Faberem.

John Lineker również ma 25 lat i można powiedzieć, że jest rówieśnikiem „Mayday’a”, jednak jego doświadczenie i ilość stoczonych walk jest nieco większe. „Hands of Stone” aktualnie jest na fali czterech wygranych z rzędu, z czego ostatni z nich to wypunktowanie Roba Font’a na gali UFC 198. Wcześniej poddał Francisco Riverę, pokonał na unkty Iana McCalla oraz znokautował Alpetkina Ozkilic’a.