Sobotnia gala Babilon MMA 39 przeszła do historii. Wydarzenie w Radomiu obfitowało w wiele, ciekawych zwrotów akcji, a po jednej z głównych walk padła nawet oficjalna propozycja rewanżu z ust Marcina Skrzeka.

Marcin Skrzek (7-5) – bo o nim mowa, sobotnim zwycięstwem nad Konradem Furmankiem (5-6) przerwał swoją niefortunną passę czterech porażek z rzędu. Po zakończonej przez efektowny nokaut walce, Radomianin zwrócił się z propozycją rewanżu do swojego poprzedniego przeciwnika – Szymona Karolczyka (5-3).

Zobacz także: Babilon MMA 39 – wyniki. Rakowicz odebrał pas Kacprzakowi

Na odpowiedź samego adresata nie trzeba było długo czekać – chwilę później, w mediach społecznościowych Karolczyka pojawiła się bowiem pozytywna odpowiedź:

Panowie mieli okazję skrzyżować rękawice podczas gali Babilon MMA 36 w czerwcu bieżącego roku. Górą w tym starciu był wtedy Szymon Karolczyk, który już w pierwszej rundzie poddał Marcina Skrzeka duszeniem zza pleców w pozycji stojącej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

XTB KSW 88 odbędzie się 11 listopada w Radomiu. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie na szczycie kategorii piórkowej pomiędzy Patrykiem Kaczmarczykiem (10-2) a Danielem Rutkowskim (16-3).

Autor: Patryk Goryluk

Źródło: Twitter/Szymon Karolczyk