Kawulski i bohaterowie FEN 23 gośćmi Puncher Extra Time

7
źródło: Polsat Sport

W poniedziałek pierwszy raz w 2019 roku na antenie Polsatu Sport oraz Polsatsport.pl pojawi się program Puncher Extra Time! W studiu pojawi się m.in. współwłaściciel KSW oraz reżyser filmu „Underdog” Maciej Kawulski oraz bohaterowie zbliżającej się wielkimi krokami gali FEN 23. Transmisja od 20:00.

Swoje zdanie o filmie „Underdog” wyrazi współwłaściciel KSW oraz reżyser filmu Maciej Kawulski. W pierwszym polskim filmie o MMA wystąpi wielu zawodników, których kojarzą fani. Prócz Mameda Khalidova będziemy mogli zobaczyć m.in. Romana Szymańskiego, Roberto Soldica czy Popka Monstera. Aktorzy występujący w tej produkcji zdążyli już ich pochwalić. Czy rzeczywiście poszło im tak dobrze? Przekonamy się już niedługo!

W drugiej części pojawią się bohaterowie gali FEN 23, która w najbliższą sobotę odbędzie się w Lubinie. W walce wieczoru tytułu wagi lekkiej będzie bronił Mateusz Rębecki, a jego rywalem będzie Daguir Imavov. „Chińczyk” ma na koncie już jedną udaną obronę – w październiku zeszłego roku pokonał przed czasem Łukasza Koperę. Jakiego starcia spodziewa się w sobotę? O tym z pewnością opowie w poniedziałkowym programie.

Ponadto, w studiu zobaczymy również pretendenta do tytułu mistrza w wadze półśredniej w formule K-1 Dominika Zadorę (jego rywalem będzie Łukasz Pławecki) oraz Szymona Duszę (zmierzy się z Tymoteuszem Łopaczykiem).

Prowadzący: Artur Łukaszewski, Łukasz Jurkowski.
Goście: Maciej Kawulski. Mateusz Rębecki, Dominik Zadora, Szymon Dusza.

Informacja prasowa